ISTNIEJEMY OD 1991 ROKU

Masz
pytania
zadzwoń
22 787 75 70

O nas

Czystość Sp. Jawna na rynku działa od 1991 roku. Założycielem firmy jest Jerzy Szpański. Przez kolejne lata działalności dołączyli do niej również synowie Jacek i Dawid.

Od samego początku postawiliśmy na „czystość” i ekologię, stąd pomysł na nazwę która obecnie nie do końca może kojarzyć się z główną gałęzią naszej działalności.

W pierwszych latach podstawą wykonywanych przez nas usług była eksploatacja i rekultywacja Miejskiego Wysypiska Śmieci w Lipinach Starych k/Wołomina.

Z każdym rokiem rozszerzaliśmy profil naszej działalności, wprowadzając nowe rozwiązania i technologie. Unowocześnialiśmy park maszynowy, jak również zatrudniliśmy sztab specjalistów wyższego i niższego szczebla, który czuwa nad prawidłowym wykonaniem powierzonych nam zadań. W chwili obecnej nasz potencjał techniczny pozwala na kompleksowe wykonanie powierzonych nam prac, poczynając od frezowania poprzez produkcję mieszanek bitumicznych, aż po ich wbudowanie.

W 2013 roku zmodernizowaliśmy i uruchomiliśmy wytwórnię mas bitumicznych MARINI MAP 120. Do węzła wykorzystaliśmy jako pierwsi w Polsce, nowoczesny palnik szwajcarskiej firmy OERTLI zasilany gazem płynnym, przez co zminimalizowaliśmy ingerencję w środowisko naturalne.

Od trzech lat prowadzimy badania naukowe, polegające na wykorzystywaniu odpadów w mieszankach bitumicznych. Staramy się stworzyć nowe mieszanki o lepszych właściwościach użytkowych i niższych kosztach produkcji.

Posiadamy koncesję na recykling odpadów pochodzenia betonowego i asfaltowego. W tym celu wykorzystujemy technologię i doświadczenie zdobyte przez lata działalności związanej z obróbką odpadów.

W ciągu 26-letniej działalności naszej firmy zyskaliśmy bardzo dobrą opinię u odbiorców instytucjonalnych jak i w sektorze prywatnym.

Po zapoznaniu się z naszą stroną mamy nadzieję na owocną współpracę.Kontakt

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.